Brand New Galaxy

Prawnicy zaangażowani w projekt:

Leszek Małecki
Radca prawny / Partner

Damian Staszewski
Starszy Prawnik

Katarzyna Bąkowska
Młodsza Prawniczka

Tomasz Kiełczykowski
Młodszy Prawnik

Kancelaria Małecki Legal doradzała Piotrowi Morkowskiemu oraz Michalowi Rusieckiemu (udziałowcom Brand New Galaxy) w transakcji zbycia grupy Brand New Galaxy na rzecz Stagwell.

Zakres doradztwa kancelarii obejmował wsparcie w procesie due diligence, ustaleniu struktury transakcji, negocjacjach dokumentacji transakcyjnej, koordynacji doradców zagranicznych oraz w zamknięciu transakcji.

Transakcja prowadzona była we współpracy z kancelarią Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. W wątkach zagranicznych transakcji współpracowaliśmy z kancelariami zagranicznymi, w tym BakerHostetler (USA), Benvalor oraz Loyens & Loeff (Holandia), a także Al Tamimi (ZEA).

Brand New Galaxy to holding agencji marketingowych założony w Warszawie w 2017 r. Firma liczy obecnie ponad 600 pracowników w ośmiu biurach w Europie, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Do grupy Brand New Galaxy należą agencje marketingowe Pathfinder 23, Spacecamp, Man on the Moon i Robonauts Pictures. Wykonują usługi na rzecz ponad 150 globalnych korporacji i ponad 500 sprzedawców internetowych.

Stagwell to jeden z największych holdingów komunikacyjnych na świecie, notowany na NASDAQ. Zatrudnia ponad 10 tys. osób w ponad 34 krajach. W jej skład wchodzi ponad 70 agencji reklamowo-marketingowych pracujących dla 4 tys. klientów na całym świecie. Brand New Galaxy pod swoją marką dołączyła do części Stagwell Media Network, która obejmuje ponad 3 tys. ekspertów z ponad 40 biur w 20 krajach. Jest dziewiątą agencją w tej grupie.

Więcej informacji – kliknij tutaj

Wróć

© Copyright Małecki Legal